ПРОЕКТ ДОХОДНОЇ ЧАСТИНИ УРАЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НА 2016 РІК

П Р О Е К Т

доходної частини сільського  бюджету Уралівської   сільської  ради

Середино- Будського району Сумської  області

на 2016 рік

Доходи  до  сільського бюджету

1. Акцизний податок з реалізації  суб’єктами господ.роздрібної підакцизних товарів   - 900   грн.

2. Єдиний  податок з фізичних  осіб                                                                            -5500 грн.

3.       3.Єдиний податок з сільськогосподарських  товаровиробників                                  -38500 грн.

4. Рентна плата за спеціалізоване  використання  лісових ресурсів

в частині деревини,заготовленої  в порядку  рубок  головного користування           -19600 грн.

5. Земельний податок з юридичних  осіб                                                                 -9300 грн.

6. Орендна плата з юридичних осіб                                                                       -256900 грн.

7. Земельний  податок з фізичних  осіб                                                                  -4000 грн.

8. Орендна плата з фізичних  осіб                                                                          -5000 грн.

9. Надходження від викидів забруднюючих  речовин   в атмосфернеповітря          -500 грн.

10.Інші  надходження                                                                                             -6800 грн.

11.Податок на нерухоме майно відмінне від земельної     ділянки, що сплачені

юридичними  особами                                                                                          -1100 грн.

Всього  -348100 грн.